ZESPÓŁ TANECZNY KROPELKI-OPIEKUN GRUPY MGR LUCYNA SPOREK

Zespół taneczny Tęczowe kropelki w roku szkolnym 2007/ 2008 prowadzony był zgodnie z programem zajęć. W zajęciach uczestniczyło 17 dziewczynek o różnej grupie wiekowej. Zajęcia odbywały się na Sali gimnastycznej 2 razy w tygodniu w wymiarze 2 godz. Dziewczynki na tych zajęciach doskonaliły umiejętności rytmiczno taneczne, rytmiczno gimnastyczne, również uczyły się współpracy w zespole. Powstał nowy układ taneczny September Cry for sou, który został zaprezentowany w 23 kwietnia 2008 r na Konkursie VI Powiatowego Przeglądu Szkolnych Zespołów Artystycznych w Żywcu gdzie zdobyły III miejsce i otrzymały dyplom i konika. W czasie wakacji planujemy uczestniczyć w imprezie folklorystycznej Wawrzyńcowe Hudy
SZKOLNE KOŁO MATEMATYCZNE-OPIEKUN MGR URSZULA JURASZEK

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Uczestniczą w nich uczniowie zainteresowani matematyką i chcący poszerzyć swoje wiadomości. Uczniowie rozwiązują zadania z olimpiad i konkursów oraz zdobywają wiedzę wykraczającą poza program matematyki realizowany w szkole. Na zajęciach korzystano z encyklopedii matematycznej, komputera, plansz, krzyżówek. Zainteresowani przygotowują się do konkursów matematycznych "KANGUR".Uczniowie uzyskują bardzo dobre wyniki.
SZKOLNE KOŁO INFORMATYCZNE-OPIEKUN MGR KRYSTYNA SALACHNA

W obecnym roku szkolnym, podobnie jak w latach ubiegłych, odbywają się w naszej szkole zajęcia informatyczne. Są one skierowane głÓwnie do tych spośród uczniów, którzy nie dysponują w domu własnymi komputerami. Mogą wówczas wykorzystać sprzęt szkolny do własnych ćwiczeń i wykonywania różnorodnych prac, np.: wyszukiwanie informacji w Internecie, pisanie i drukowanie referatów, poprawa ćwiczeń wykonywanych na lekcjach informatyki. Powodzeniem cieszą się również gry komputerowe oraz różnorodne programy multimedialne. Oprócz tego odbywają się cotygodniowe zajęcia z chętnymi uczniami, w trakcie których realizowane są zadania wykraczające poza materiał z lekcji. Zajęcia odbywają się w szkolnej pracowni komputerowej. W dniu 24.X 2008 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Bóbr z zakresu informatyki oraz technologii informatycznej i komunikacyjnej gdzie uczeń kl. VI Łukasz Pomietło został laureatem - III miejsca. GRATULUJEMY !!!.
Również uczniowie brali udział w Powiatowym Konkursie Informatyczno- Językowym "IKAR" do dalszego etapu przeszło 3 uczniów : Bartłomiej Habiciak, Krzysztof Kaplyta, Łukasz Pomietło.
SZKOLNE KOŁO PLASTYCZNE - OPIEKUN MGR RENATA HUTYRA, MGR NATALIA KOSTKA

Na zajecia uczeszcza...